AA0805FR-0754K9L
MFR.Part #
AA0805FR-0754K9L
JLCPCB Part #
C2099359
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 54.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS