AA0805FR-074M3L
MFR.Part #
AA0805FR-074M3L
JLCPCB Part #
C2099810
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 4.3MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS