AA0805FR-0749K9L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA0805FR-0749K9L
JLCPCB Part #
C2100319
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 49.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS