AA0805FR-0746R4L
MFR.Part #
AA0805FR-0746R4L
JLCPCB Part #
C2100195
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 46.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS