AA0805FR-0744R2L
MFR.Part #
AA0805FR-0744R2L
JLCPCB Part #
C2102486
Description
-55℃~+155℃ 125mW 44.2Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS