AA0805FR-0744K2L
MFR.Part #
AA0805FR-0744K2L
JLCPCB Part #
C4008671
Description
-55℃~+155℃ 125mW 44.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS