AA0805FR-07442RL
MFR.Part #
AA0805FR-07442RL
JLCPCB Part #
C2102550
Description
-55℃~+155℃ 125mW 442Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS