AA0805FR-07432RL
MFR.Part #
AA0805FR-07432RL
JLCPCB Part #
C2102589
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 432Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS