AA0805FR-073M3L
MFR.Part #
AA0805FR-073M3L
JLCPCB Part #
C2099711
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.3MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS