AA0805FR-073M16L
MFR.Part #
AA0805FR-073M16L
JLCPCB Part #
C2099742
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.16MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS