AA0805FR-073K3L
MFR.Part #
AA0805FR-073K3L
JLCPCB Part #
C2115705
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS