AA0805FR-07332KL
MFR.Part #
AA0805FR-07332KL
JLCPCB Part #
C3922203
Description
-55℃~+155℃ 125mW 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS