AA0805FR-07316KL
MFR.Part #
AA0805FR-07316KL
JLCPCB Part #
C2100596
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 316kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS