AA0805FR-0730R9L
MFR.Part #
AA0805FR-0730R9L
JLCPCB Part #
C4325232
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS