AA0805FR-072R74L
MFR.Part #
AA0805FR-072R74L
JLCPCB Part #
C4264726
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.74Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS