AA0805FR-072R67L
MFR.Part #
AA0805FR-072R67L
JLCPCB Part #
C4190277
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.67Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS