AA0805FR-072M61L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA0805FR-072M61L
JLCPCB Part #
C2099744
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.61MΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS