AA0805FR-072K1L
MFR.Part #
AA0805FR-072K1L
JLCPCB Part #
C4241122
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS