AA0805FR-07274RL
MFR.Part #
AA0805FR-07274RL
JLCPCB Part #
C2098667
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 274Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS