AA0805FR-07232KL
MFR.Part #
AA0805FR-07232KL
JLCPCB Part #
C4277365
Description
-55℃~+155℃ 125mW 232kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS