AA0805FR-0722K1L
MFR.Part #
AA0805FR-0722K1L
JLCPCB Part #
C4225256
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS