AA0805FR-0721K5L
MFR.Part #
AA0805FR-0721K5L
JLCPCB Part #
C4162741
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS