AA0805FR-07215RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA0805FR-07215RL
JLCPCB Part #
C2098702
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 215Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS