AA0805FR-071R21L
MFR.Part #
AA0805FR-071R21L
JLCPCB Part #
C4345455
Description
-55℃~+155℃ 1.21Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS