AA0805FR-071M65L
MFR.Part #
AA0805FR-071M65L
JLCPCB Part #
C4359493
Description
-55℃~+155℃ 1.65MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS