AA0805FR-071M62L
MFR.Part #
AA0805FR-071M62L
JLCPCB Part #
C4113163
Description
-55℃~+155℃ 1.62MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS