AA0805FR-071K58L
MFR.Part #
AA0805FR-071K58L
JLCPCB Part #
C2142829
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS