AA0805FR-071K47L
MFR.Part #
AA0805FR-071K47L
JLCPCB Part #
C2142825
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS