AA0805FR-071K18L
MFR.Part #
AA0805FR-071K18L
JLCPCB Part #
C2098714
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS