AA0805FR-0719R6L
MFR.Part #
AA0805FR-0719R6L
JLCPCB Part #
C2098733
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.6Ω 200V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS