AA0805FR-07174RL
MFR.Part #
AA0805FR-07174RL
JLCPCB Part #
C2098766
Description
-55℃~+155℃ 125mW 174Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS