AA0805FR-0716R5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA0805FR-0716R5L
JLCPCB Part #
C4196675
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS