AA0805FR-07143KL
MFR.Part #
AA0805FR-07143KL
JLCPCB Part #
C4151029
Description
-55℃~+155℃ 125mW 143kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS