AA0805FR-0712K4L
MFR.Part #
AA0805FR-0712K4L
JLCPCB Part #
C3960394
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS