AA0805FR-0711R8L
MFR.Part #
AA0805FR-0711R8L
JLCPCB Part #
C2098789
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 125mW 200V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS