AA0805FR-07105RL
MFR.Part #
AA0805FR-07105RL
JLCPCB Part #
C2099043
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 125mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS