AA0805DR-0710KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA0805DR-0710KL
JLCPCB Part #
C5547126
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS