AA0603JR-076R8L
MFR.Part #
AA0603JR-076R8L
JLCPCB Part #
C4079122
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS