AA0603JR-076K8L
MFR.Part #
AA0603JR-076K8L
JLCPCB Part #
C4141026
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS