AA0603JR-0756KL
MFR.Part #
AA0603JR-0756KL
JLCPCB Part #
C4200746
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS