AA0603JR-0747KL
MFR.Part #
AA0603JR-0747KL
JLCPCB Part #
C4132885
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS