AA0603JR-073M9L
MFR.Part #
AA0603JR-073M9L
JLCPCB Part #
C4280525
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9MΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS