AA0603JR-07390RL
MFR.Part #
AA0603JR-07390RL
JLCPCB Part #
C2100825
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 390Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS