AA0603JR-072K7L
MFR.Part #
AA0603JR-072K7L
JLCPCB Part #
C4321769
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS