AA0603JR-0720RL
MFR.Part #
AA0603JR-0720RL
JLCPCB Part #
C2100673
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200V 20Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS