AA0603JR-071R5L
MFR.Part #
AA0603JR-071R5L
JLCPCB Part #
C4217981
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 100mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS