AA0603FR-13174KL
MFR.Part #
AA0603FR-13174KL
JLCPCB Part #
C6486698
Description
-55℃~+155℃ 100mW 174kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS