AA0603FR-0793R1L
MFR.Part #
AA0603FR-0793R1L
JLCPCB Part #
C4298252
Description
-55℃~+155℃ 100mW 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS