AA0603FR-07887RL
MFR.Part #
AA0603FR-07887RL
JLCPCB Part #
C2101290
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200V 887Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS