AA0603FR-07845KL
MFR.Part #
AA0603FR-07845KL
JLCPCB Part #
C4216786
Description
-55℃~+155℃ 100mW 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS